Přejít na drobečkovou navigaci
  • Úvod
  • Aktuality
  • Konference Navigace světem digitalizace se letos zaměřila na spolupráci při digitalizaci státu

Konference Navigace světem digitalizace se letos zaměřila na spolupráci při digitalizaci státu

Publikováno:

Letošní konference Navigace světem digitalizace, pořádaná v rámci Týdne pro digitální Česko pod záštitou Digitální informační agentury (DIA), Národní agentury pro komunikační a informační technologie (NAKIT) a Státní pokladny Centra sdílených služeb (SPCSS) se zaměřila na spolupráci při digitalizaci státního sektoru. Mezi hlavní témata patřil současný stav digitalizace v České republice a jak jej zlepšit, jak více využívat služeb, která již byly úspěšně digitalizovány, představení toho nejlepšího, co se v uplynulém roce v digitalizaci státní správy podařilo, a také sdílení nejlepších zkušeností ze zahraničí. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě.

Tisková zpráva (pdf, 154.21 KB, 27.03.2025)