Koordinátor interní komunikace

Digitální a informační agentura (DIA) hledá motivovaného a zkušeného Koordinátora interní komunikace, který se připojí k našemu týmu Komunikace a PR. Pokud máte zájem přispět k posílení naší komunikace a spolupráce uvnitř organizace, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Co bude náplň Vaší práce:

  • Vytvářet a implementovat strategie a plány interní komunikace
  • Koordinovat a spravovat interní komunikační kanály (e-maily, intranet, interní sociální sítě apod.)
  • Připravovat a distribuovat interní sdělení, zprávy a aktualizace
  • Pořádat a koordinovat akce pro zaměstnance vč. veškerého produkčního zajištění
  • Spolupracovat s různými odděleními a vedením společnosti pro zajištění koordinované a účinné komunikace
  • Zajišťovat dodržování interních komunikačních standardů a zásad
  • Administrativní činnost týkající se personálních agend DIA (pomoc se služebními cestami apod.)

Požadujeme:

  • Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti interní komunikace
  • Silné komunikační a redakční schopnosti
  • Zkušenosti s vytvářením a správou interních komunikačních kanálů
  • Zkušenosti s pořádáním eventů
  • Schopnost pracovat v týmu a navazovat a udržovat vztahy s různými zainteresovanými stranami
  • Znalost moderních nástrojů a technik interní komunikace

Nabízíme:

  • Možnost rozvoje kariéry a profesionálního růstu
  • Příležitost pracovat v dynamickém a inovativním pracovním prostředí
  • Být součástí nového úřadu, který se podílí na rozvoji digitalizace v ČR
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days
  • Plat dle 13. platové třídy

Kam přihlášku zaslat

Pokud byste se chtěli zapojit do rozvoje naší agentury a přispět k lepší interní komunikaci, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu annamarie.lichtenbergova@dia.gov.cz do 9. června. 2023. V předmětu e-mailu uveďte „Koordinátor interní komunikace.“